.

Predajňa Lusien presťahovaná - Ako sa k nám dostanete

Vážení zákazníci!

Od marca 2016 sa naša predajňa nachádza v nových priestoroch, kde sa pohodlne dopravíte autom priamo pred predajňu. Pre tých, ktorí Žilinu nepoznajú prikladáme odkazy ako sa k nám dostanete z rôznych smerov. Cesta totiž vedie cez areál bývalej Drevoindustrie / Fines, a.s.  Ďakujeme a tešíme sa na Vašu návštevu!

Autom:

SMER Z BRATISLAVY

- odbočte na Priemyselnú, na konci ul. Priemyselná sa nachádza malý kruhový objazd. Na ňom vyjdete na 3. odbočke (akoby ste na križovatke zabočili doľava). Pokračujte po hlavnej ceste a asi po 220m odbočte doľava smerom na areál Fines, a.s. (bývalý areál Drevoindustrie). Opäť pokračujte rovno po hlavnej ceste, prejdete okolo City restaurant, Grid Laser Aréna, Domino až k vchodu do areálu. Ďalej nasledujte smerové tabule s označením LUSIEN. Naša budova sa nachádza vedľa firiem BENO ŽILINA / POLY, s.r.o. / Dextrade Žilina, s.r.o.

SMER ZO ŽELEZNIČNEJ STANICE ŽILINA AUTOM

- z ulice Pavla Orzszágha Hviezdoslava na prvom semafore odbočte doľava na Kálov (smerom na Mirage centrum), pokračujte na J. M. Hurbana stále po hlavnej ceste na Legionársku. Na ďalšom semafore odbočte doľava a pokračujte stále rovno po hlavnej ceste kým nenarazíte na semafor. Na ňom doprava smerom na Rondel (veľký kruhový objazd). Na Rondli odbočte na Hôrky, resp. Závodie, Pokračujte v pravom pruhu a asi po 200m odbočte doprava smerom na areál Fines, a.s. (bývalý areál Drevoindustrie). Opäť pokračujte rovno po hlavnej ceste, prejdete okolo City restaurant, Grid Laser Aréna, Domino až k vrátnici areálu. Ďalej nasledujte smerové tabule s označením LUSIEN. Naša budova sa nachádza vedľa firiem BENO ŽILINA / POLY, s.r.o. / Dextrade

Žilina, s.r.o.

SMER Z KOŠICKEJ ULICE (KRIŽOVATKA PRI TESCU) AUTOM